سرو

آلبوم موسیقی

آلبوم موسیقی سرو

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از
هنرمند سه نقطه

نام اصلی: Cedar Album

ناشر: نشر سپید ماه آوا

سال چاپ: 1399

شابک:

دسته بندی:

خلاصه:

آلبوم آلترنیتو راک سه نقطه

گیتار الکتریک و کیبورد: سروش اعتصامی

اگیتار لکتریک: کیان شمس

گیتار باس و بک وکال: عطا تاسه

درامز: مهراد معتمدی

وکال و گیتار آکوستیک : آرش رستمی

هنرمندان:
هنرمند آرش رستمی
هنرمند کیان شمس
هنرمند عطا تاسه

تاریخ تولید اثر: بهمن ماه 1399

مدت زمان اثر: یک ساعت

آلبوم آلترنیتو راک سه نقطه گیتار الکتریک و کیبورد: سروش اعتصامی گیتار الکتریک: کیان شمس گیتار باس و بک وکال: عطا تاسه درامز: مهراد معتمدی وکال و گیتار آکوستیک : آرش رستمی

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

حرف نزنید عمل کنیدنویسنده: برایان تریسیRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ برایان تریسی به عنوان پرفروش‌ترین نویسنده و متخصص موفقیت در کتاب حرف نزنید عمل کنید! با روشی هفت قسمتی به شما کمک می‌کند بسیار زودتر از سایر افراد، در زندگی خود موفق شوید. ما در سریع‌ترین،‌ آشفته‌ترین، مخرب‌ترین و پیش‌بینی‌ نشدنی‌ترین دوران تاریخ بشر به سر می‌بریم. این تغییر سریع سبب می‌شود مردم از مسیر اصلی منحرف شوند، احساس تزلزل، ناامنی و بی‌انگیزگی کنند، از این‌ رو سرعت خود را کم می‌کنند، کاری انجام نمی‌دهند و زیاد موفق نمی‌شوند. بیشتر مردم به دلیل تجربه‌هایی که در کودکی پشت سر گذاشته‌اند، وقتی در بزرگ‌سالی با موضوعی جدید، متفاوت یا غیرمنتظره یا نامطمئن روبه‌رو می‌شوند، واکنش طبیعی‌شان این است: «من نمی‌توانم!» آن‌گاه این ترس از شکست، فرد را از امتحان‌ کردن موارد جدید، خطر کردن و خروج از منطقه امن و فکر کردن به موضوع جدید باز می‌دارد. ”

آفرینش سلامتینویسنده: لوئیز ل.هیRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ قصه عشقی‌تان را شروع کنید: من در سن 88 سالگی می‌توانم بگویم که سلامتی و شادمانی مهم‌ترین دغدغه زندگی من است. بسیاری از شما که کتاب‌های مرا خوانده‌اید، می‌دانید که من دوران کودکی راحتی را پشت سر نگذاشتم و در بخش زیاد زندگی‌ام از پول و تحصیلات کافی برخوردار نبودم. بعد چیزی را کشف کردم که جریان سلامتی و زندگی مرا متحول ساخت؛ من به این باور رسیدم که اندیشه ما و هر فکری که به ذهنمان خطور می‌کند، آینده ما را خلق خواهد کرد. این ایده ساده و به ظاهر کوچک مسیر زندگی مرا تغییر داد. من به این نتیجه رسیدم؛ اگر بتوانم آرامش، سلامتی و هماهنگی در ذهنم ایجاد کنم، همین روند را می‌توانم در بدن و در دنیایم بیافرینم. کتاب حاضر، کتابی در ارتباط با تازه‌ترین تحولات نیست. این کتاب درباره این مطلب بحث می‌کند که چگونه می‌توانید برای خود زندگی را تدارک ببینید که از شما حمایت کند و در مسیر اعتلای شما قدم بردارد. بحث اصلی، در کتاب حاضر این است که می‌توانید خود را بیشتر دوست داشته باشید. کتاب حاضر درباره خرد التیام‌یافته است که با برنامه پرمشغله شما همخوانی دارد. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که شما مهم هستید، جایی در میان استرس‌ها، سروصداها و کارهای روزانه هنوز فضایی برای این‌که به خودتان برسید، وجود ندارد. من و همکارانم که این کتاب را نوشته‌ایم، به شما می‌گوییم چگونه می‌توانید فضایی پیدا کنید که احساس خوبی به شما بدهد. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools