سرو

آلبوم موسیقی

آلبوم موسیقی سرو

دوستان عزیز ماه آوا

از ابتدای مهرماه سال ۱۴۰۰ خرید محصولات ماه آوا تنها از طریق پلتفرمهای فروش کتاب صوتی امکان پذیر خواهد بود

اثری از
هنرمند سه نقطه

نام اصلی: Cedar Album

ناشر: نشر سپید ماه آوا

سال چاپ: 1399

شابک:

دسته بندی:

خلاصه:

آلبوم آلترنیتو راک سه نقطه

گیتار الکتریک و کیبورد: سروش اعتصامی

اگیتار لکتریک: کیان شمس

گیتار باس و بک وکال: عطا تاسه

درامز: مهراد معتمدی

وکال و گیتار آکوستیک : آرش رستمی

هنرمندان:
هنرمند آرش رستمی
هنرمند کیان شمس
هنرمند عطا تاسه

تاریخ تولید اثر: بهمن ماه 1399

مدت زمان اثر: یک ساعت

آلبوم آلترنیتو راک سه نقطه گیتار الکتریک و کیبورد: سروش اعتصامی گیتار الکتریک: کیان شمس گیتار باس و بک وکال: عطا تاسه درامز: مهراد معتمدی وکال و گیتار آکوستیک : آرش رستمی

...

...

دیدگاههای کاربران

تعداد دیدگاه: 0

(برای ارسال دیدگاه حتما باید عضو سایت ماه آوا باشید)

تازه‌های ماه‌آوا

به خودت اعتماد کننویسنده: هیدر موناهانRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ کتاب به خودت اعتماد کن را از جهاتی می‌توان به همه افرادی که همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا در زندگی بی‌نقص و تمام عیار باشند هم معرفی کرد. چرا که سخت‌گیری بیش از حد نسبت به خود برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران در نهایت افراد را با کنار گذاشتن خود واقعی‌شان رو به رو می‌کند؛ اما نباید فراموش کرد که بسیاری از افراد تنها از بیرون بی‌نقص به نظر می‌آیند و همه افراد مشکلات خود را دارند. موناهان در این کتاب به ما می‌آموزد که چطور از اشتباهات گذشته درس بگیریم و با قدرت به سمت آینده حرکت کنیم. نویسنده در ابتدای کتاب ذکر کرده است که مطالب این کتاب تجربه‌های واقعی اوست که در زندگی خود داشته است. تجربه‌ها و داستان‌هایی که بسیاری از آن‌ها اگرچه دردناک و حتی خجالت‌آور هستند اما تک تک آن‌ها باعث رشد موناهان به عنوان یک زن موفق شده است. در واقع این کتاب توضیح می‌دهد که مسیر مشخص و یک شکلی برای رسیدن به موفقیت برای همه وجود ندارد. چرا که افراد با نگرش‌های متفاوت خود مسیرهای متفاوتی را برای رسیدن به موفقیت طی می‌کنند؛ اما ابزارها و تکنیک‌ها می‌توانند شبیه هم باشند. در نهایت این کتاب شامل درس‌ها و تمرین‌هایی است که مبنای آن تجربه‌های زنی است که با وجود شکست‌ها و مشکلات توانسته اعتماد به نفس خود را تقویت کند و در مسیر دلخواه خود در زندگی قدم بگذارد. ”

بازجویی از صدامنویسنده: جان نیکسونRating Star
نگاهی اجمالی به کتاب

“ در دسامبر سال 2003، نیروهای ارتش ایالت متحده، صدام حسین رئیس‌جمهوری عراق را در نزدیکی زادگادهش تکریت دستگیر کردند.جان نیکسون، تحلیلگر ارشد سیا، سال‌های متمادی درباره دیکتاتور عراق مطالعه کرده بود. وقتی از او خواسته‌شد تا کار تعیین هویت صدام را انجام بدهد، نیکسون پس از بررسی زخم‌ها و نشانه‌هایی در بدن وی، سوال‌هایی از صدام پرسید که فقط او می‌توانست به آن‌ها پاسخ بدهد. قطعا این مرد خود صدام بود ولی نیکسون در هفته‌های بعد به این نتیجه رسید که هم خودش و هم آمریکا، عمیقا درباره صدام حسین گمراه‌ شده‌بودند. ”

Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools